BMS - Budowa Maszyn Spesjalistycznych FARGOLA ociepli klimat w Twoim sadzie

FARGOLA ociepli klimat w Twoim sadzie

Maszyny

Poniżej przedstawiamy maszynę Fargola 4.

 • Fargola 4:


  Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5

  Urządzenie do ochrony upraw przed przymrozkami. Dostosowane do współpracy z ciągnikami o min. mocy 25 KM. Do pracy urządzenia potrzebnych jest 6 butli gazowych propan / propan-butan , dostępnych w całym kraju. Czas pracy urządzenia – 4,5 h do 5,5 h. Obszar chroniony – 3 ha do 5 ha. Dzięki odpowiednio dobranej mocy grzewczej do wydajności powietrza , nie uszkadza kwiatostanów. Maszyna spełnia wymogi bezpieczeństwa oraz posiada patent RP. Dokładne dane oraz sposób użytkowania znajdują się w instrukcji dołączonej do maszyny.


 • Fargola 5:

  Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5 Fargola 5  Sortownik do czereśni skonstruowaliśmy na potrzeby indywidualnych, małych gospodarstw. Przede wszystkim chodziło nam o zminimalizowanie kosztów zakupu sortownika ,aby był dostępny dla pojedynczych inwestorów . Zakres sortowania – 20 mm do 40 mm. Wydajność do 300 kg / godz. Stanowisko pakerskie z wagami. Taśma inspekcyjna , podest , taśma odbiorcza , system zraszaczy. Modułowe regulacje posuwu.Do obsługi wystarczy 5 osób. To wszystko sprawia ,że owoce są odpowiednio wyselekcjonowane.


Oferta firmy BMS


 • OD 2007 ROKU W GOSPODARSTWIE ZAMONTOWANY JEST SYSTEM OCHRONY OWOCÓW PRZED DESZCZEM I GRADEM. DZIĘKI TEMU OWOCE NIE PĘKAJĄ I OSIĄGAJĄ ROZMIARY O 50 % WIĘKSZE OD OPISYWANYCH. NP. ODMIANA TECHLOVAN OSIĄGA GRAMATURĘ 15-17 GRAM , A CZĘSTO TAKŻE 18-20 GRAM I KALIBER 32 +. ZBIORY SPOD ZADASZENIA PRZEDŁUŻYĆ MOŻNA O 2 TYGODNIE.NA DRZEWACH OWOCE W 90 % - SĄ WYRÓWNANE. PRAKTYCZNIE NIE MA POTRZEBY ICH SORTOWANIA. JEŻELI ZDECYDUJĄ SIĘ PAŃSTWO NA MONTAŻ TAKIEGO SYSTEMU SŁUŻYMY RADĄ ORAZ POMOCĄ W REALIZACJI TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA.
 • Fargola 1:

  Fargola 1 Fargola 1

  Urządzenie pozwalające skutecznie likwidować wszystkie uciążliwe chwasty w międzyrzędziach truskawek oraz innych upraw wymagających obróbki międzyrzędowej. Możliwość podłączenia z przodu ciągnika jak również z tyłu do opryskiwacza podwieszanego. Dzięki wielu regulacją możemy stosować ją w młodych nasadzeniach jak i na starszych plantacjach gdy szerokość międzyrzędzi się zmniejsza. Następną zaletą jest możliwość oprysku podczas wietrznej pogody nie uszkadzając roślin. Dodatkowo można mocować talerze pozwalające obciąć wyrastające pędy np. w truskawkach jednak bardzo istotną zaletą jest to że przez oprysk zadarnionych międzyrzędzi w efekce uzysujemy suchą darń która pozwoli nam zrezygnować z pracochłonnego wyścielania plantacji słomą konstrukcja tej przystawki pozwala nam na stosowanie środków herbicydowych zawirających glifosat bez uszczerbku na roślinach uprawowych.


 • Fargola 2:

  Fargola 2 Fargola 2 Fargola 2

  Jest to belka herbicydowa używana głównie w uprawach sadowniczych montowana z przodu ciągnika przystosowana jest do różnych rozstawów międzyrzędzi z możliwością oprysku jednej lub obu stron pasów herbicydowych. Jej przegubowe końcówki pozwalają na zachaczenie o pień drzewa nie uszkadzając go, na nawrotach nie ma potrzeby unoszenia dzięki zastosowaniu obrotowych kół specjalna przeżroczysta osłona daje nam możliwość ciągłej kontroli nad poprawnym funkcjonowaniem dysz rozpylających.


 • Fargola 3:

  Fargola 3 Fargola 3 Fargola 3

  Urządzenie do oprysku fungicydami w uprawie truskawek z zastosowaniem trzech dysz na rząd pryskających pod różnym kątem skutecznie likwiduje choroby grzybowe. Dysze umieszczone są na elastycznych wysięgnikach a ruchoma rama na kołach dzięki temu możemy uzyskać dużą rozpiętość ramion oraz stałą odległość od ziemi nawet na nierównym podłożu. Ilość opryskiwanych rzędów możemy regulować zamykając dopływ cieczy do wybranej sekcji.


 • Słupki ogrodzeniowo szpalerowe:

  Słupki Słupki

  Słupki Słupki

  Są w pełni ocynkowane z dodatkiem aluminium. Specjalnie profilowane tworzą mocną konstrukcję – nie wyginają się. W zależności od długości słupka na jego bokach znajdują się specjalne wycięcia pozwalające zamontować drut na różnych wysokościach. Nacięcia te rozmieszczone są w równych odstępach co 10 cm. W ziemię mocuje się je wbijając na odpowiednią głębokość urządzeniem do wbijania – dostępnym również u nas - lub zwykłym młotem. Ich estetyczny wygląd, trwałość oraz funkcjonalność pozwala stosować je do różnego typu: ogrodzeń przydomowych, firmach, ogrodach, sadach, lasach jak również w rolnictwie i ogrodnictwie jako podpory do drzew, malin i innych upraw szpalerowych. Słupki te mają 20-sto letnią gwarancję dodatkowo w ofercie posiadamy naciągi do drutu.